Spoštovani starši!

V ponedeljek, 14. novembra 2022, bomo ob 17. uri v Narodnem domu Mežica gostili odličnega predavatelja, psihoterapevta Miho Kramlija, strokovnjaka za zdravljenje nekemičnih zasvojenosti (zasvojenosti z moderno tehnologijo ter elektronskimi napravami). Prisluhnili bomo predavanju z naslovom RADOSTI IN PASTI NOVE TEHNOLOGIJE.

Gospod Kramli je vodja ambulante za zdravljenje nekemičnih zasvojenosti v Zdravstevenm domu Nova Gorica. Zasvojencem z nekemičnimi odvisnostmi se posveča že petnajst let. Le-teh je trenutno več kot zasvojencev z drogami. Večina jih je zasvojena z računalniškimi igrami ter družabnimi omrežji, od katerih je odvisnost s Facebookom na prvem mestu.

Na osnovi izkušenj, ki jih je pridobil pri svojem delu, nam bo g. Kramli podal konkretna navodila, kako ravnati preventivno, da naši otroci ne bi prekomerno uporabljali sodobne tehnologije ali postali z njo celo zasvojeni. Govoril bo tudi o tem, kako prepoznati odvisnost in kako v primeru le-te ravnati.

Vljudno vabljeni!

Tega dne bodo skupne mesečne govorilne ure izjemoma potekle med 16. in 16. 45. uro.