V mesecu maju smo se z najstarejšimi otroki podali na zaključni izlet v adrenalinski Kamp Menina. Že na avtobusu je vladalo živahno vzdušje in otroci so komaj čakali, da pridemo do našega cilja. V Kampu Menina smo se najprej okrepčali, nato smo se razdelili v skupine in pričeli težko pričakovane aktivnosti. Otroci so odkrivali lepote narave, premagovali ovire v adrenalinskem parku,  čolnarili na jezeru in raziskovali okolico kampa z gokarti.

Navdušilo jih je tudi urejeno otroško igrišče na katerem so se zelo zabavali. Čeprav nas je vmes nekoliko poškropil tudi dež, smo na izletu izredno uživali. Ob koncu našega doživetja smo si privoščili še odlično kosilo in se z lepimi spomini odpravili proti domu.

Lana Iglar Šipek