Vse, še posebej tisto, kar je lepo, hitro mine.

Naša letna šola v naravi v Poreču se je zaključila s prireditvijo »Soba, pokaži, kaj znaš«, kjer smo rimali, repali in peli, in podelitvijo nagrad za posebne dosežke, najboljše v kategorijah disciplina in čistoča in najhitrejše v iskanju zakladov. Nagradice sponzorjev pa smo na koncu dobili prav vsi, za kar smo vam, ki ste karkoli prispevali, hvaležni.

V zadnje sanje smo dobesedno odplesali, jutro pa nas je pričakalo kislega obraza. Normalno! Komu pa bi bilo vseeno, če bi se moral posloviti od nas?

Postojnska jama nas je vse navdušila. Pozorno smo poslušali vodiča, upoštevali navodila v prid naše varnosti in na koncu dobili pohvalo, da smo ena boljših šolskih skupin. Bravo mi!

Pred mežiško šolo smo se pripeljali v temi, vendar so iskrice v očeh naši staršev, ko so nas zagledali, kar osvetlile ta večer.

Bilo je lepo!