Pred začetkom počitnic, smo si v vrtcu pripravili prav poseben dan. Vse skupine smo se zbrale na našem dvorišču, kjer so se otroci skupaj igrali, se zabavali, plesali in peli. Kosilo pa je bilo ta dan nekoliko drugačno. Bil je pravi pravcati piknik, kjer so otroci sedeli na blazinah in v prijateljskem duhu klepetali, se smejali in jedli okusno hrano. Seveda smo se posladkali tudi s sladoledom. Hvala g. Janezu in našim kuharicam, da so poskrbeli za naše lačne trebuščke.

Hura za poletje in poletne počitnice!!! Želimo vam, da se imate lepo, da poskrbite za zaščito pred soncem, da se kopate v tisočih kapljicah morske vode, da uživate v vseh kotičkih naše prelepe narave in, da se spočiti vrnete v vrtec! Mi se veselimo z vami in že kukamo v novo šolsko leto!

Strokovne delavke vrtca Mežica.